اطلاعیه بسیار مهم در مورد پایان فعالیت شیراز وب هاست

 

پس از 10 سال ارائه خدمات هاست و دامنه بنا به دلایلی که قابل ذکر نیست تصمیم به پایان کار شیراز وب هاست گرفتیم. در همین راستا توجه به نکات زیر ضروری است:

یک خواهش قبل از هر چیز از کاربران عزیز داریم که حتما بعد از انتقال سرویس و تست کردن اطلاعات سرویس را در شیراز وب هاست کنسل کنند چون نگهداری اطلاعات برای ما هزینه زیادی دارد..

نکات قابل توجه درمورد دامنه ها:

1-دامنه های ملی(ir)

دامنه های ir جهت مدیریت نیاز به سایت ما ندارند و می توانید از خود nic.ir مدیریت و در صورت تمایل به تمدید میتوانید در هاستینگ دیگری تمدید نمایید.

 

2-دامنه های بین المللی:

برای انتقال دامنه های بین المللی باید:

الف-در پنل دامنه قفل دامنه را غیرفعال کنید.

ب- در پنل دامنه بر روی  دکمه دریافت کد انتقال یا EPP دامنه  کلیک کنید و منتظر ایمیل کد انتقال دامنه بمانید که 10 دقیقه تا 1 ساعت بعد توسط رجیستر خارجی در یک ایمیل انگلیسی برای شما ارسال می شود.

ج-دامنه را با کد انتقالی که برای شما ارسال شده در هاستینگی دیگر تمدید نمایید.

با این کار دامنه از سایت ما به هاستینگ جدید منتقل می شود.

نکته مهم:

شما نهایت تا یک ماه قبل از اتمام تاریخ دامنه برای انتقال  فرصت دارید. لطفا حتما توجه داشته باشید که مراحل انتقال دامنه 1 تا 7 روز زمان بر خواهد بود و مراحل انتقال دامنه را به روز های آخر موکول نکنید.

 نکات قابل توجه درمورد هاست و ریسلر:

1-از امروز هیچ سرویس جدید ارائه نخواهد شد همچنین هیچ سرویسی تمدید  نخواهد شد.

2-تمامی سرویس های هاست، ریسلر و لایسنس تا مدت زمان باقی مانده کلیه خدمات و پشتیبانی را دریافت خواهند کرد.

3-در صورتی که بخواهید زودتر از تاریخ سرویس اقدام به کنسل کردن سرویس کرده و به میزبان جدید منتقل کنید هزینه مابقی زمان باقی مانده به شما قابل برگشت است. برای این منظور لطفا به پشتیبانی تیکت بفرستید.

4-شما فقط تا قبل از اتمام تاریخ سرویس فرصت بک آپ گیری از اطلاعات را دارید و اگر در مدت زمان باقی مانده از سرویس اقدام به بک آپ گیری از اطلاعات ننمایید ارائه بک آپ امکان پذیر نخواهد بود.

 

هر گونه سوال یا مشکلی داشتید میتوانید از طریق تیکت با پشتیبانی در تماس باشید.

ارسال تیکت به پشتیبانی

 

 

با تشکر

 سه شنبه, November 29, 2022

« برگشت